O nas

O galerii Tetmajera 83

Galeria wnętrz Tetmajera 83 to galeria skupiająca wyselekcjonowane marki z dziedziny wystroju wnętrz. Najlepszy design łączy się tu z wysoką jakością wykonania, a tradycyjne rzemiosło spotyka z najnowszą technologią. Znajdą tu Państwo wnętrza kompletne: salon, jadalnię, kuchnię, sypialnię czy nawet taras – meble i artykuły wyposażenia wnętrz, a także dodatki dekoracyjne i akcesoria. Starannie zakomponowana przestrzeń i pełna elegancji ekspozycja to miejsce idealne dla Klientów wymagających – zarówno tych o wyraźnie sprecyzowanych gustach, jak i poszukujących inspiracji.

Czytaj więcej

Biuro projektowe

Nasi eksperci służy usługą doradztwa projektowego. To proste i pomocne – już jedno spotkanie z projektantem pozwoli określić indywidualne potrzeby i upodobania funkcjonalne. W rozmowie pomogą plany czy zdjęcia aranżowanych pomieszczeń, a jeśli będzie to niezbędne, projektant złoży wizytę na miejscu. Projekt zostanie przedstawiony w formie wizualizacji 3D; projektant zademonstruje w salonie meble ujęte w projekcie wraz z kolorystyką i rodzajem dobranych materiałów. A gdy zamówienie będzie gotowe, meble w ramach usługi zostaną przez nas przywiezione, a następnie wniesione, rozpakowane i zmontowane.

Czytaj więcej

Obiekt przyjazny projektantom

Przestrzeń projektów. Miejsce przygotowane specjalnie z myślą o architektach, którzy mogą tu pracować ze swoimi Klientami. Spokój oraz szereg udogodnień ułatwiających sesję czy to roboczą, czy prezentacyjną. Przyjazna przestrzeń dla rozmowy – komfortowej i zarazem konstruktywnej, bo prowadzonej w otoczeniu przedmiotów dostępnych bezpośrednio, tu i teraz.

Czytaj więcej

Apartament Wzorcowy

Idea
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom w sztuce projektowania wnętrz, przygotowaliśmy Apartament Wzorcowy. Został on stworzony z myślą o przyszłych Klientach i architektach poszukujących inspiracji w codziennej pracy.

Czytaj więcej

Tetmajera Art

Przestrzeń wystawiennicza, obszar żywych doświadczeń sztuki i sztuki użytkowej. To miejsce będzie się ciągle zmieniać, oddychać i żyć. Znajdą się w nim ekspozycje prac wybranych twórców – studentów i młodych talentów, a także artystów znanych i uznanych.

Czytaj więcej

Aula

Miejsce ciekawych spotkań z architekturą, wzornictwem; ze sztuką stosowaną i jej instytucjami badawczymi. Wykłady i warsztaty – by lepiej zrozumieć świat wnętrz, by umieć prognozować trendy. Wielofunkcyjna, multimedialna przestrzeń, przygotowana z myślą o prelekcjach, szkoleniach i wideokonferencjach. Miejsce prezentacji nowatorskich technologii i innowacyjnych rozwiązań we wnętrzarstwie. Stworzone i wyposażone do wymiany wiedzy i doświadczeń. A w czasie wolnym aula zmieniać się będzie w bawialnię – miejsce kreatywnych, edukacyjnych gier i zabaw dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Patio

Przestrzeń urządzona do wypoczynku na wolnym powietrzu. Relaksujący urok zieleni – na tarasie, na werandzie, nad basenem. W ogrodzie, ogrodzie zimowym, oranżerii. Miło jest oderwać się na chwilę i pobujać w obłokach – w otoczeniu zieleni dobrze się myśli i łatwiej podejmuje decyzje. Witamy w strefie mebli do wypoczynku na wolnym powietrzu – odpornych na wilgoć i na kaprysy pogody – leniwych i nobliwych lub wyrazistych i żywych. Do dekoracji i do wypoczynku.

Czytaj więcej
Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: