Zestaw ogrodowy Nooma (Miloo Home)

1 września 2023

Długie, ciepłe wieczory oraz słoneczne dni spędzane na świeżym powietrzu? Mamy idealną propozycję od Miloo Home! Mowa o eleganckim zestawie ogrodowym Nooma.

Kolekcja ta składa się z czterech elementów: dwuosobowej sofy, dwóch foteli oraz niskiego stolika kawowego. Do wykonania mebli wykorzystano najbardziej wytrzymałe tworzywa sztuczne, a także uniwersalne aluminium. Ponadto królują jasne barwy. Dodatkowo zestaw ten idealnie wpisuje się w aranżacje utrzymane w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy nawet boho.

Warto podkreślić, że meble Nooma zapewnią wyjątkowy komfort dzięki ergonomicznym formom dopasowującym się do kształtu ciała. Ponadto nie zabrakło miękkich poduch obitych tkaniną olefin, która świetnie radzi sobie w kontakcie z wilgocią oraz promieniami słonecznymi. Dodatkowo kolekcja Nooma jest ponadczasowa i solidna.

Jej ciekawa i praktyczna forma zachwyci zarówno domowników, jak i gości. Wyróżnia ją także piękny, niebanalny splot włókna syntetycznego VIRO. Blat stolika wykonano z kamienia spiekanego. Ponadto ma on bardzo ciekawy kształt i dodatkową półkę.