Meble ogrodowe Easy (Kler)

29 kwietnia 2024

Otwieramy sezon na spędzanie słonecznych i ciepłych dni w ogrodzie lub na tarasie. Z tego względu warto zastanowić się nad eleganckimi meblami ogrodowymi. Nasza propozycja to przepiękne meble Easy z oferty marki Kler. 

Każdy element z tej kolekcji zaprojektowano i wykonano w taki sposób, aby tworzył komplet z pozostałymi. Wszystkie meble zestawione ze sobą tworzą harmonijną całość. Ponadto wyprodukowano je z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu wyróżnia je odporność na zmienne warunki pogodowe. Te wygodne konstrukcje z metalowych giętych rurek oraz tkanin syntetycznych odporne są na wilgoć.

W kolekcji znajdziemy m.in. stolik wykonany z metalu, który można łatwo podnieść (regulacja do trzech pozycji), a w efekcie stworzyć wygodny stół jadalniany. Ponadto możemy wybrać lekki stół ze stałą wysokością. Dodatkowo nie zabrakło małej sofy ogrodowej wypełnionej poliuretanową pianką, pokrytej słynną tkaniną Sunbrella (odporna na wilgoć, pleśń, plamy, przez długie lata zachowująca niezmienione kolory).

 

Możemy również wybrać kolory mebli klasycznie czerń lub biel, albo postawić na żywe, pastelowe kolory.