Do ogrodu wybierz Ivy od Miloo Home!

12 kwietnia 2021

Kolekcja mebli ogrodowych Ivy z oferty Miloo Home to kwintesencja nowoczesnego designu. Te stylowe meble wykonano z ekorattanu i aluminium, zaś poduszki z wodoodpornej tkaniny. Ciekawe kształty idealnie wpisują się w nowoczesną przestrzeń. Ponadto zapewnią komfortowy relaks na świeżym powietrzu.

W kolekcji znajdziemy beżowo-biały fotel o zaokrąglonym kształcie. Ten nowoczesny mebel ogrodowy posiada stabilną aluminiową konstrukcję pokrytą antykorozyjną farbą w kolorze beżowym oraz szerokie, wygodne siedzisko z plecionki. Plecionkę wykonano z wysokiej jakości ekorattanu. Ponadto materiał ten jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak promienie UV czy deszcz. Z kolei beżowa poduszka, wykonana z materiału wodoodpornego sunproof, zapewni komfort korzystania z fotela na wiele godzin. Dodatkowo ciekawy kształt mebla sprawi, że fotel będzie eleganckim dodatkiem każdego ogrodu czy tarasu.

W skład kolekcji wchodzi także beżowo-biały stół ogrodowy w rustykalnym stylu. Połączenie naturalnego drewna tekowego z plecionym sznurem to strzał w dziesiątkę, który wprowadzi do naszego ogrodu lekkie akcenty. Stół charakteryzuje się rozszerzającą się ku dołowi, ażurową nogą. Dzięki temu, że wykonano ją z aluminium, to zapewnia stolikowi stabilność. Ponadto produkt ten wyróżnia się blatem w naturalnym, pięknym kolorze drewna tekowego. Zastosowanie aluminium pokrytego antykorozyjną farbą w kolorze białym i drewna tekowego, które cechuje się trwałością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, sprawia, że możemy cieszyć się meblem przez wiele lat.

Nie mogło zabraknąć beżowo-białego krzesła ogrodowego. Wykonano je z tych samych materiałów, co fotel z tej kolekcji. Ozdobę stanowią oryginalne, stylowe zdobienia w postaci wiązań ekorattanowych w kilku miejscach tzn. przy siedzisku, na oparciu, przy podłokietnikach, a także na nogach. Ponadto ciekawym elementem jest także oparcie, składające się z szeroko łączonych ekorattanowych plecionek.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: