Wyjątkowe lustra GieraDesign w salonie Ilumni

14 września 2020

Ponadczasowa elegancja, oryginalne wzory, najnowsze trendy – lustra marki GieraDesign zachwycają klientów i profesjonalistów. Produkty marki dostępne są w salonie Ilumni w Galerii Tetmajera 83. 

Marka GieraDesign powstała w 2013 r. i jest kontynuacją rodzinnej firmy związanej z rzemiosłem szklarskim. Jej korzenie sięgają 1946 r. Dzięki temu mają bogate doświadczenie w produkcji luster oraz pracy ze szkłem. Rodzinne tradycje rzemieślnicze, znajomość tajników warsztatu oraz zamiłowanie do designu pozwala na tworzenie wyjątkowych produktów. Ich jakość oraz wygląd doceniają zarówno klienci, jak i profesjonaliści. Lustra marki GieraDesign zdobyły nagrody w wielu prestiżowych konkursach branżowych.

Firma wykonuje swoje lustra z najwyższej jakości belgijskich luster o dużej przejrzystości oraz wysokim połysku. W ofercie znalazły się modele w różnych stylach m.in. skandynawskim, glamour, nowoczesnym czy art deco. Ponadto firma może zrealizować każde indywidualne zamówienie.

 

Zwycięska kolekcja SCANDI DUO

Marka GieraDesign za obrotowe lustro SCANDI DUO otrzymała nagrodę Red Dot Award 2020 w kategorii Product Design. Ten międzynarodowy konkurs nazywany Oscarami designu uważa się za najbardziej renomowany w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. W tym roku było ponad 6500 zgłoszeń z 60 krajów. Jednak jury doceniło lustro SCANDI DUO za jego wyjątkową funkcjonalność oraz wzornictwo. To podwójne lustro łazienkowe z mechanizmem obrotowym można łatwo dopasować do wzrostu domowników. Ponadto oprócz swojej funkcjonalności, lustro wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz eleganckim designem, który wpisuje się w najnowsze trendy. Warto podkreślić, że Red Dot 2020 to nie pierwsza nagroda dla tego modelu. Wcześniej zdobył już takie nagrody, jak: Must Have, Łazienka wybór roku czy Zaprojektowane po ludzku. Dodatkowo jest także finalistą konkursu Dobry Wzór 2019.

Dobry Design

Z kolei lustro Hoko otrzymało nagrodę główną w konkursie Dobry Design 2020 w kategorii “przestrzeń pokoju dziennego”. W dziewiątej edycji konkursu organizowanego przez redakcję magazynu i portal Dobrze Mieszkaj zgłoszono ponad 220 produktów. Wyróżniono najciekawsze produkty oraz rozwiązania wnętrzarskie. Lustro Hoko idealnie wpisuje się w te założenia. Oryginalna forma, wysoka jakość, dopracowane detale oraz eleganckie materiały wyróżniają ten produkt na tle konkurencji. Ponadto trzy inne modele luster nominowane były w tym konkursie tzn. kolekcja luster Fusion oraz Dolio w kategorii “podłogi i ściany”, a także  Ambient w kategorii  “przestrzeń pokoju dziennego”. Dodatkowo rok wcześniej wspomniane wcześniej lustro SCANDI DUO zdobyło nagrodę Dobry Design.

 

Zachwycająca kolekcja NOVI

To jednak nie koniec nagród dla marki GieraDesign! W tegorocznej edycji konkursu “Łazienka – wybór roku” nagrodę główną w kategorii “akcesoria łazienkowe” zdobyła kolekcja luster NOVI. Warto wspomnieć, że jest to najstarszy konkurs poświęcony produktom łazienkowym. Zwycięska kolekcja NOVI to połączenie różnych kolorów luster i materiałów. Ponadto została ona stworzona w duchu less waste, ponieważ w tych lustrach wykorzystano małe fragmenty kolorowych kawałków szkła, które zostają po cięciu dużych tafli. Dzięki temu firma ogranicza ilość odpadów.

Unikatowe lustra możecie kupić w salonie Ilumni w naszej Galerii.

 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: