W Krakowie przy ul. Tetmajera 83 powstaje nowa galeria wnętrz Tetmajera 83!

21 września 2018

W Krakowie przy ul. Tetmajera 83 powstaje nowa galeria wnętrz Tetmajera 83!

Prace nad budową nowej galerii wnętrz Tetmajera 83 rozpoczęły się latem 2017 r. Obiekt zaprojektowany został przez arch. Romualda Loeglera – założyciela i właściciela znanego krakowskiego Biura Architektonicznego ATELIER LOEGLER ARCHITEKCI, składa się z dwóch poziomów. Część górna to 6 samodzielnych „domków”, wykonanych ze szkła i blachy, dolna to nowoczesna przestrzeń z elementami betonu, szkła i drewna dębowego. Całość obiektu połączona jest taflami szkła, które w połączeniu z blachą nadają obiektowi wyjątkowego i nowoczesnego charakteru.

Obiekt Tetmajera 83 zlokalizowany jest w modnej dzielnicy Bronowice, u zbiegu ulic Tetmajera i Pasternik. Ulica Tetmajera – mimo, że niewielka – jest doskonale znana mieszkańcom Krakowa. To tu – pod numerem 28 – miało miejsce wesele Lucjana Rydla i Jadwigi Mikołajczykówny uwiecznione w „Weselu” Wyspiańskiego. Z kolei ulica Pasternik to jedna z głównych arterii miasta.

Zgromadziliśmy dla Państwa pod jednym dachem wybrane marki wyposażenia wnętrz. Najlepszy design łączy się tu z wysoką jakością wykonania, a tradycyjne rzemiosło spotyka z najnowszą technologią. Znajdą tutaj Państwo wnętrza kompletne: salon, jadalnię, kuchnię, sypialnię i meble do ogrodu czy na taras – meble i artykuły wyposażenia wnętrz, a także dodatki dekoracyjne i akcesoria. Tetmajera 83 stanie się miejscem idealnym dla Klientów wymagających – zarówno tych o wyraźnie sprecyzowanych gustach, jak i tych poszukujących inspiracji.

Otwarcie już w listopadzie!

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: