Uniwersalny i elegancki zestaw ogrodowy Kiara

19 kwietnia 2021

Prosta forma i funkcjonalność – kolekcja mebli ogrodowych Kiara z oferty Miloo Home idealnie sprawdzi się w każdej przestrzeni. Połączenie wygodnych szarych poduch z czarnym aluminium to strzał w dziesiątkę i gwarancja wygody na wiele lat. Oprócz sofy i fotelu kolekcję uzupełnił set stolików, czyli miejsce na napoje i przekąski. 

W kolekcji znajdziemy trzyosobową sofę ogrodową. Jej stelaż wraz z oparciem i podłokietnikami wykonano z aluminium w grafitowym kolorze. Nie zabrakło szarych, miękkich i grubych poduch z materiału sunproof, który jest odporny zarówno na promieniowanie UV, jak i wilgoć. Dzięki szerokim poduchom na siedzisku i oparciu mamy zagwarantowany komfort i wygodę na wiele godzin. Dodatkowo w skład tej eleganckiej kolekcji wszedł czarno-szary fotel, który został wykonany z tych samych materiałów co sofa. Ponadto sofa i fotel Chiara wyróżniają się prostą, niewysoką i wygodną konstrukcją oraz wodoodpornymi materiałami.

Dodatkowo uzupełnieniem kolekcji jest stylowy i elegancki zestaw dwóch okrągłych stolików. Oba posiadają zaokrąglony, aluminiowy stelaż w czarnym kolorze oraz blaty z białego drewna tekowego. Dzięki dwóm różnym rozmiarom ciekawie będzie postawić jeden stolik obok drugiego. Ponadto świetnym przykładem aranżacji będzie delikatne wsunięcie jednego stolika pod drugi, dzięki temu otrzymamy ciekawy efekt. Co ważne stoliki idealnie nadają się do zastosowania na zewnątrz.

 

 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: