Świece Luvo z….betonu!

23 października 2020

Na początku w sprzedaży były jedynie betonowe akcesoria biurowe. Warto wspomnieć, że założycielka, Zuzanna Kańtor była ich miłośniczką. Dopiero po pewnym czasie narodził się pomysł wprowadzenia naturalnej świecy wolnostojącej. Zestawienie surowego stylu z nutą elegancji okazało się świetnym pomysłem. 

Nazwa Luvo jest wypadkową kilku nazw, którymi autorka się inspirowała. Były to wyrazy, nazwy miast czy rzeczy z całego świata. Wszystkie świece produkuje się przy użyciu podstaw z betonu architektonicznego oraz czystego wosku na bazie roślin. Jest to wosk rzepakowy – całkowicie naturalny, odnawialny i pozbawiony złych substancji. Dzięki temu, że wszystkie świece są ręcznie wykonywane przy użyciu wyżej wymienionych surowców, to każda z nich jest niepowtarzalna. Naturalna, ekologiczna i bezzapachowa świeca łączy w sobie zarówno lekkość formy, jak i surowy charakter betonu. Ponadto produkt posiada bawełniany knot. Zastosowanie ekologicznym materiałów sprawia, że płomień jest jasny i ciepły, a także daje naturalną poświatę. Świeca spala się bez dymienia. Dodatkowo jest bezzapachowa i co ważne nie emituje substancji szkodliwych dla zdrowia.

W ofercie marki Luvo znajdują się 3 kolekcje eleganckich świec. Model Bari to idealne dopełnienie jasnego wnętrza w skandynawskim stylu. Świetnie będzie prezentować się jako dodatek do sypialni lub salonu. W kolekcji znalazły się m.in. modele ze srebrnym i złotym zdobieniem. Sprawia ono, że świeca odnajdzie się zarówno w minimalistycznych, jak i we wnętrzach w stylu glamour. Z kolei Faro świetnie sprawdzi się w industrialnych aranżacjach. Model ten łączy w sobie prostotę formy, funkcjonalność i ekologiczność. Świece z tej kolekcji są albo w czerni, albo w kolorze czarnym ze zdobieniem złotym lub srebrnym. W ofercie marki nie zabrakło modelu, który charakteryzuje się klasycznym połączeniem czerni z bielą. Ponadto występuje ze złotymi lub srebrnymi elementami. COMO to piękny i oryginalny dodatek, który świetnie sprawdzi się w wnętrzu. 

 

Świece Luvo dostępne są w salonie Ilumni w naszej Galerii. 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: