Promocja w new HOME design

12 listopada 2020

Panele winylowe cieszą się coraz większą popularnością. I nic dziwnego! Nie tylko świetnie wyglądają, ale właściwie są bezproblemowe w użytkowaniu. Ponadto są łatwe w montażu i odporne na ścieranie. Tym razem w salonie new HOME design w naszej Galerii można kupić panele winylowe Moduleo z kolekcji IMPRESS w promocyjnej cenie.

Aż do 24 grudnia w salonie new HOME design panele IMPRESS można zakupić w niższej cenie. IMPRESS Dryback (montaż klejony) w cenie promocyjnej 99,95 zł / m² (zamiast 117,95 zł / m²). Z kolei IMPRESS Click (montaż na zamki) w cenie promocyjnej 144,95 zł / m² (zamiast 157,95 zł / m²).

Kolekcja Impress

Impress to jedna z najlepszych kolekcji marki Moduleo, która wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi. Warto podkreślić, że specjalnie tłoczona powierzchnia w procesie “embossed in register”, zapewnia idealne odwzorowanie struktury sęków i słojów drewna. Dzięki temu kolekcja odwzorowuje najdrobniejsze detale drewna. Ponadto ukazuje jego naturalne piękno. W Impress znalazły się eleganckie wzory o wyglądzie naturalnego drewna. Każdy z nich wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Każde pomieszczenie zyska wyjątkowy charakter. Dodatkowo panele te wyróżniają się pełną wodoodpornością, czyli możemy je stosować w łazienkach oraz kuchniach. To jednak nie wszystko! Nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych i są łatwe w montażu. Świetnie nadają się także na ogrzewanie podłogowe. Ponadto jest na nie 20-letnia gwarancja w pomieszczeniach domowych. 

W przypadku kolekcji IMPRESS mamy dwa sposoby instalacji: Click i Dryback. Pierwsza z nich to instalacja na wcisk. Tym samym płytki i panele układane są jako podłoga pływająca na solidnej i równej powierzchni lub podłożu, do których nie trzeba ich przyklejać. Ponadto unikalny system LockXpress [LXP]® z praktycznymi łączeniami na pióro i wpust umożliwia łatwą, a także wygodną instalację. Z kolei instalacja Dryback jest na klej. W tej tradycyjnej metodzie instalacji, płytki i panele przykleja się do starannie przygotowanego, twardego, suchego i równego podłoża lub podkładu. 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: