Promocja na panele winylowe Moduleo w salonie new HOME design

16 października 2020

W salonie new HOME design na wszystkich klientów czeka atrakcyjna promocja na panele winylowe Moduleo z kolekcji Parquetry i LayRed EIR (Embossed in Register). Do 30 października można kupić panele w niższej cenie! 

Moduleo Moods
Play it your way

PARQUETRY (montaż klejony) w cenie promocyjnej 114,95 zł/m² (zamiast 134,95 zł/m²). Z kolei LAYRED EIR (montaż na zamki) w cenie promocyjnej 174,95 zł/m² (zamiast 199,95 zł/m²). 

PARQUETRY

Kolekcja PARQUETRY to panele winylowe Moduleo układane we wzór jodełki. Wyróżnia się subtelnym i klasycznym wyglądem. Znajdziecie w niej 11 modnych kolorów inspirowanych naturą. Każdy wzór posiada wyraźne detale, gwarantuje to naturalny wygląd podłogi. Deski występują w dwóch rozmiarach, dzięki czemu można uzyskać różne efekty m.in. większej lub drobnej jodełki. Te panele winylowe są bardzo komfortowe i zatrzymują ciepło. Ponadto dają uczucie prawdziwej miękkości pod stopami. Dodatkowo winyl odpycha cząsteczki wody i dzięki temu podłoga ta jest całkowicie wodoodporna. Świetnie nadaje się zarówno do salonu, jak i kuchni czy łazienki. Moduleo to jedna z najodporniejszych podłóg dostępnych na rynku. Posiada także 20-letnią gwarancję. 

 LayRed Embossed in Register 

Z kolei LayRed Embossed in Register jest najbardziej zaawansowaną technologicznie podłogą winylową. Naturalne słoje, sęki i linie idealnie oddają naturalną powierzchnię drewna, a wszystko dzięki zastosowaniu technologii struktury synchronicznej (embossed in register). Piękny wygląd naturalnego drewna i kamienia idzie w parze z najwyższymi parametrami technicznymi, potwierdzonymi dożywotnią gwarancją producenta. Ponadto panele mają doskonałą wydajność akustyczną, a dzięki zintegrowanemu podkładowi zmniejszają transmisję dźwięku nawet o 21 db. Podłoga jest wygodna, minimalizuje odgłos chodzenia i jest kompatybilna z ogrzewaniem podłogowym. Dodatkowo kolekcja ta jest wodoodporna oraz ekstremalnie odporna na uszkodzenia i zaplamienia, dzięki czemu redukujemy koszty utrzymania. Dzięki użyciu specjalnych cylindrów w procesie produkcji, podłoga posiada niepowtarzalne wzory. Ponadto LayRed EIR zawiera 30% materiałów pochodzących z recyklingu i pozbawionych ortoftalanu. Montaż odbywa się w systemie zatrzaskowym (Click), który eliminuje użycie klejów. Po zakończeniu eksploatacji, podłoga w pełni nadaje się do recyklingu. Panele LayRed wyróżniają się ekskluzywnym czerwonym spodem ze zintegrowanym podkładem. 

Panele Moduleo dostępne są w salonie new HOME design w naszej Galerii.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: