Promocja kolekcji Sydney w DORAM Design

29 lipca 2020

Słoneczne dni to zdecydowanie najlepszy czas na wypoczynek w ogrodzie czy na tarasie. Warto skorzystać z uroków pięknej pogody zanim lato się skończy! Z tego względu w salonie DORAM Design w naszej Galerii czeka na Was promocja kolekcji Sydney aż do -35% !

W skład kolekcji wchodzi zestaw obiadowy, czyli luksusowe meble dla osób o wyrafinowanym guście oraz zestaw wypoczynkowy idealny do stworzenia luksusowej oazy relaksu.
Ciepło faktury drewna i surowość stali nierdzewnej zamknięte w minimalistycznej formie sprawią, że taras stanie się gustownym przedłużeniem salonu. W kolekcji znajdują się elementy modułowe, sofy i fotele, które pozwalają skomponować dowolne formy zestawu wypoczynkowego. Z kolei zestaw obiadowy dostępny jest w dwóch odmiennych propozycjach. Dla osób z praktycznym podejściem idealnym wyborem będzie stół z blatem ceramic-glass. Zaś dla miłośników naturalnych materiałów blat z drewna teak. Dodatkowo do stołów można dobrać krzesła z tekstyliny w kolorze popielatym lub grafitowym.


Eleganckie meble charakteryzują się wysoką użytecznością oraz wytrzymałością materiałów. Komfort wypoczynku zapewniają obszerne siedziska i grube poduchy wykonane z pianki wysokoelastycznej oraz wysokiej jakości hiszpańskiej tkaniny akrylowej. Ponadto poduszki Doram Design szyte są ręcznie z pieczołowitą starannością i dbałością o szczegóły.
Ciekawa faktura i kolorystyka materiału sprawiają, że poduszki wyglądają szlachetnie i wyjątkowo. Wysokiej jakości materiały z powłoką teflonową oraz hydrofobową zapewniają łatwość czyszczenia. Wypełnienie poduszki jest odporne na ugniatanie, dzięki czemu produkt zachowuje efekt nowości przez długi czas.

 

 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: