Premiera kuchni Madera

13 listopada 2020

W naszej Galerii w salonie marki Halupczok premierę miała ich najnowsza produktowa perełka – kuchnia Madera. Jej design zainspirowany jest harmonią otaczającej natury. Można ją podziwiać w Galerii Tetmajera 83. 

Kompozycję kuchni Madera tworzą przede wszystkim dwa główne elementy. Pierwszy z nich to dębowy, nieregularnie pofalowany front meblowy w indywidualnie skomponowanym odcieniu oleju. Z kolei drugi to urokliwy spiek kwarcowy o  jasnej barwie z miedzianymi smugami. W kolekcji przeważają stonowane, ciepłe odcienie naturalnego drewna i kojącej, połyskującej miedzi. To właśnie one przenoszą w malowniczą egzotyczną scenerię, której piękno podkreślają biżuteryjne wykończenia. Ponadto podświetlony blat stołu, fantazyjnie wkomponowany w wyspę kuchenną, łączy praktyczność z estetyką.

 

Dodatkowo Madera stanowi połączenie kunsztownej estetyki z technologią rozwiązań. Funkcjonalne walory kolekcji akcentują ukryte w zabudowie systemy przechowywania, podświetlona szklana witryna oraz wiszące nad blatem mobilne półeczki na akcesoria kuchenne. Zapraszamy do salonu marki Halupczok w naszej Galerii. Można na żywo zobaczyć kuchnię Madera!

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: