Premiera 2020/2021 kolekcji meblowych Halupczok

14 października 2020

7 listopada 2020 r. – tę datę warto wpisać do kalendarza. Wszystko za sprawą firmy Halupczok. To właśnie w tym dniu odbędzie się premiera najnowszych kolekcji kuchennych marki. Ponadto jedna z najnowszych kuchni będzie miała swoją premierę w salonie Halupczok w naszej Galerii!

Marka Halupczok słynie z niebanalnie zaprojektowanych wnętrz. Punktem wyjścia do stworzenia projektowych koncepcji dwóch premierowych kuchni stał się nieregularnie pofalowany front meblowy. Jego wyjątkowość tkwi w różnorodności możliwości materiałowych i wykończeniowych od naturalnych surowców po materiały z recyclingu.

W nowościach Halupczok wyraźnie widać inspiracje światowymi trendami w aranżacji wnętrz. Dodatkowo przybrały one formę indywidualnego, charakterystycznego dla marki stylu. Kolekcję Ariana będzie można zobaczyć w hebanowej odsłonie. Ponadto dębowy front meblowy połączono ze spiekiem kwarcowym z miedzianymi smugami. Z kolei kuchnia Madera charakteryzuje się materiałami o unikatowej kolorystyce i deseniu, które kojarzą się z piaskami pustyni oraz śnieżnobiałą bielą. To wszystko idealnie komponuje się z naturalnym drewnem. 

Najnowsze perełki będzie można podziwiać od 7 listopada w dwóch lokalizacjach. Kuchnię Madera zobaczycie w salonie marki w naszej Galerii Tetmajera 83! Z kolei Arianę w podwarszawskich Jankach. Ponadto przez cały tydzień od 7 do 14 listopada z okazji premiery na wszystkich gości czekać będą dodatkowe niespodzianki. Szczegółowe informacje już wkrótce! 

Partnerzy Premiery kolekcji 2020/2021: Gaggenau, Reginox, Cambria Polska, Marmur Dulemba, Miele, Bromma Stone, Blanco, Neolith.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: