Postaw na kolekcję drzwi Porta LOFT

16 września 2020

Surowe i przestronne wnętrza, w których dominuje beton, drewno, cegła i stal to zdecydowanie cechy stylu loftowego. Do wnętrz w tej stylistyce idealnie pasuje nowa kolekcja drzwi Porta LOFT, której znakiem rozpoznawczym są czarne ościeżnice i klamki. Kolekcja dostępna jest w salonie new HOME design w naszej Galerii. 

Moda na wnętrza w stylu loftowym trafiła do Polski w latach 70. XX wieku. Jednak obecnie przeżywa swój ponowny rozkwit. Tym samym mieszkania przypominające pofabryczne przestrzenie cieszą się dużą popularnością. Ponadto wyróżniają się ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi, a także unikatowym stylem. Do wysokich pomieszczeń, niejednokrotnie bez ścian działowych świetnie pasują surowe aranżacje oraz chłodna kolorystyka. Królują  w nich takie materiały, jak cegła, beton architektoniczny, szkło oraz metal. Stylu loftowego nie zabrakło także w niewielkich mieszkaniach czy małych domach. W takich wnętrzach zazwyczaj stosuje się stonowane barwy, duże okna, fabryczne lampy oraz drzwi w loftowym stylu. Ciekawą propozycją będą drzwi z kolekcji Porta LOFT. 

Elegancka kolekcja Porta LOFT

Drzwi Porta LOFT idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Celem twórców było połączenie ponadczasowej czerni na ościeżnicach i klamkach z eleganckimi odcieniami skrzydeł o drewnopodobnym wykończeniu. Drzwi z tej kolekcji dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Przeważają okleiny, które swoim odcieniem i fakturą imitują naturalne drewno m.in. Dąb Malibu, Orzech Naturalny, Buk Skandynawski czy Dąb Hawana. Nie zabrakło modeli w ciekawych odcieniach granatu czy szarości. Dzięki zastosowaniu drzwi z okleiną drewnopodobną, można ocieplić pomieszczenie. Dodatkowo taki model będzie świetnie pasować do surowej i chłodnej stylistyki wnętrz, w których dominuje cegła, szkło, kamień i stal. 

Z kolei w przypadku ościeżnic kolorem wyróżniającym kolekcję Porta LOFT jest elegancka i ponadczasowa czerń o matowym wykończeniu. Barwa ta pięknie wygląda w zestawieniu z naturalnymi odcieniami drewna, a także z metalem, cegłą czy betonem. 

Drzwi Porta LOFT świetnie sprawdzą w różnego rodzaju wnętrzach m.in. w stylu skandynawskim, industrialnym czy nowoczesnym. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Ponadto okleiny Portaperfect 3D charakteryzują się stylowym designem oraz dużą wytrzymałością. Dodatkowo przypominają naturalną okleinę. 

Kolekcja Porta LOFT dostępna jest w salonie new HOME design w Galerii Tetmajera 83.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: