PORTO – kolejna nowość od Doram Design

16 czerwca 2020

Przedstawiamy kolejność nowość od marki DORAM Design. Tym razem elegancki zestaw PORTO w modnej antracytowej kolorystyce.

Zestaw wypoczynkowy Porto daje możliwość komfortowego wypoczynku posiadaczom balkonów oraz mniejszych tarasów. Jego atut to duża funkcjonalność i użyteczność. Konstrukcja mebli wykonana jest z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium. Z kolei siedziska i oparcia z wytrzymałej, wodoodpornej tekstyliny. Ponadto zarówno sofa, jak i fotele są łatwe w przenoszeniu oraz utrzymaniu czystości. Oprócz tego można je sztaplować i przechowywać na zewnątrz.

W dodatku w zestawie PORTO postawiono na modną antracytową kolorystykę.

Komfort wypoczynku można zwiększyć domawiając siedziska i poduchy wykonane z pianki wysokoelastycznej oraz wysokiej jakości hiszpańskiej tkaniny akrylowej. Poduszki Doram Design szyte są ręcznie z pieczołowitą starannością i dbałością o szczegóły. Dodatkowo ciekawa faktura i kolorystyka materiału sprawiają, że wyglądają szlachetnie i wyjątkowo. Warto wspomnieć, że wysokiej jakości materiały z powłoką teflonową oraz hydrofobową zapewniają łatwość czyszczenia. Ponadto z zalet poduszek można wymienić także odporność na ugniatanie, dzięki czemu produkt zachowuje efekt nowości przez długi czas.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: