Nowości TechnoPORTA Technology, czyli drzwi technicznych

10 lutego 2021

Drzwi techniczne stosuje się przede wszystkim w biurach, restauracjach, galeriach handlowych czy teatrach. Jednak dzięki temu, że spełniają one wiele restrykcyjnych wymogów technicznych, to niejednokrotnie wykorzystuje się je w domach czy mieszkaniach. Przedstawiamy nowości na 2021 rok z oferty marki PORTA.

TechnoPORTA Technology

Nowoczesna, wysoce spersonalizowana linia technologiczna powstała z myślą o produkcji właśnie drzwi technicznych. Możliwości technologiczne linii pozwalają na opracowanie nowatorskich prototypów tego typu drzwi. Projekt ten wyróżnia się możliwością produkcji drzwi o niestandardowych parametrach m.in. o nietypowych gabarytach czy wysokich parametrach dźwiękoszczelności. Ponadto TechnoPORTA Technology miał sprawić, aby eksperci mogli opracować prototypy drzwi o możliwie jak najwyższej klasie akustycznej i antywłamaniowej, a także modeli z zaawansowaną opcją inteligentnych systemów kontroli dostępu.

Nowości – drzwi techniczne Porta

Możemy wyróżnić 3 nowości w zakresie drzwi technicznych tzn. INNOVO 37 dB, INNOVO 42 dB oraz PURE 57 dB. Wszystkie te modele łączy wysoka klasa izolacyjności akustycznej oraz skuteczne zabezpieczenie przed wilgocią krawędzi drzwi, które opracowano w oparciu o technologię TechnoPORTA AQUA STOP. Drzwi techniczne od marki PORTA pozwolą obniżyć poziom słyszalnego hałasu, a w konsekwencji zapewnią komfortowe warunki.

INNOVO 37 dB

Model ten posiada klasę izolacyjności akustycznej na poziomie 37 dB. Świetnie sprawdzą się do nowoczesnego biura.

INNOVO 42 dB

Jest to nowa propozycja dla wymagających użytkowników. Świetnie pasuje do sal konferencyjnych oraz gabinetów lekarskich. Ponadto model ten sprawdzi się w teatrach czy kinach. Dodatkowo ten model drzwi jest ognioodporny oraz dymoszczelny, tym samym będzie to trafiony wybór do budynków użyteczności publicznej.

PURE 57 dB

Nowość dla najbardziej wymagających klientów. Jest to jeden z niewielu dostępnych w Polsce modeli, którego izolacyjność akustyczna wynosi aż Rw=57 dB. Ponadto jego zaletą jest ognioodporność El 30 oraz dymoszczelność. Hałas z zewnątrz jest ograniczony do minimum. 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: