Nowości od DORAM Design

8 maja 2020
DORAM Design przygotowało dwie przepiękne nowe kolekcje: Madera i Monako. Już możecie kupić te meble ogrodowe w salonie w naszej Galerii!

 

Zdradzimy Wam oczywiście kilka ciekawostek dotyczących mebli ogrodowych z nowych kolekcji DORAM Design.

 

MADERA – zestaw obiadowy

Kolekcja dająca możliwość przygotowania idealnej przestrzeni na przyjęcia w ogrodzie. Stół z kolekcji Madera można rozłożyć z 220 cm do 340 cm, co daje możliwość biesiadowania aż 14 osobom. Ceramiczny blat  imituje naturalny kamienia, natomiast jasno szara kolorystyka stelaża doskonale wpisuje się w modowe trendy aranżacyjne. Krzesła  wykonane są z lekkiego aluminium oraz wytrzymałej, wodoodpornej tekstyliny, w pasującym do stołu jasno szarym kolorze. Rozkładany stół z wytrzymałym i łatwym w czyszczeniu blatem ceramic-glass oraz sztaplowane krzesła, czynią tą kolekcję modną i funkcjonalną.

MADERA – wypoczynek
Oryginalny zestaw wypoczynkowy ozdobiony miękkim, stylowo splecionym sznurem.  Konstrukcja mebli wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo na modny jasno szary kolor. W zestawie znajdują się zarówno elementy modułowe (narożne), jak i sofa oraz fotele, co daje możliwość wybrania elementów pasujących do wymiaru Twojego tarasu.
MONAKO
Nowością roku 2020 jest kolekcja premium o nazwie Monako. To, co wyróżnia meble Monako to dobór wysokiej klasy materiałów oraz niebywała precyzja wykonania. Elementy zestawu wykonane są z certyfikowanego drewna egzotycznego teak oraz lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Sofa narożna dodatkowo ozdobiona jest grubym stylowym sznurem. Uwagę przyciąga piękny ceramiczny blat, który do złudzenia przypomina modny marmur Pietra. Kolekcja utrzymana jest w naturalnych kolorach drewna i kamiennej szarości. Poduchy meblowe natomiast można zamówić w dowolnej tkaninie z próbnika DORAM Design.
Nowym i rzadko spotykanym rozwiązaniem jest połączenie stołu obiadowego z sofą narożną.  Jest to odpowiedź na liczne zapytania naszych klientów.  Sofa narożna jest podwyższona, co daje możliwość komfortowego wypoczynku, a także wygodnego spożycia posiłku przy stole. Stylowe, wygodne krzesła dostępne są w 2 rozmiarach – standardowe oraz  obszerniejsze, które można ustawić na szczytach stołu.
W ramach kolekcji dostępne są 3 zestawy:
1. Zestaw obiadowy – stół 220 cm + 2 krzeseł z drewna teak + 6 krzesła mini teak
2. Zestaw wypoczynkowy wykonany z drewna teak – sofa 2-os. + 2 fotele + stolik kawowy z blatem ceramicznym
3. Zestaw wypoczynkowo-obiadowy – stół 220 cm + sofa narożna + 3 krzesła mini teak + 1 krzesło teak
Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: