Nowe marki w Galerii Tetmajera 83. Sztuka Wnętrz.

3 kwietnia 2019

Nowe marki w Galerii Tetmajera 83. Sztuka Wnętrz.

Wiosna inspiracji dla architektów i inwestorów.

Showroom Tetmajera 83 prezentuje najlepszy design i wysoką jakość wykonania, w którym tradycyjne rzemiosło spotyka się z najnowszą technologią.

W dniu 4 kwietnia 2019 do grona wyjątkowych, wyselekcjonowanych marek z dziedziny wystroju wnętrz dołączą eksperci w dziedzinie schodów, drewnianych podłóg i drzwi oraz luksusowych kuchni i garderoby. Dodatkową atrakcją będzie nowe bistro prowadzone przez znany duet La Baguette.

Stolarnie Galicyjskie. Największą inspiracją marki w tworzeniu wnętrza jest natura. Stolarnie Galicyjskie oferują swoim Inwestorom to piękno, wydobywając je z szacunkiem, troską i dbałością o najmniejsze detale z drewna, kamienia, szkła czy nawet metalu. Do każdego Inwestora podchodzi indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby i realizując marzenia. Niezależnie od projektu, jedno się nie zmienia – wizytówką marki jest ogromna dbałość i staranność wykonania, a w każdym meblu opuszczającym pracownię, artyści rzemieślnicy pozostawiają cząstkę duszy całego zespołu.

New Home Design. To najnowszy projekt marki Salon Wnętrz, który od lat dostarcza ekskluzywne materiały wyposażenia wnętrz takie jak podłogi i drzwi. Jej założyciele dysponują wiedzą i doświadczeniem w realizacji nowoczesnych projektów wnętrz. Oferta marki nieustannie inspiruje architektów poszukujących nowych rozwiązań w wystroju wnętrza. Jest również źródłem wiedzy o tym, jak pomysłowo oraz wygodnie urządzić i wyposażyć mieszkanie.

Ernestrust. Od ponad 50 lat firma ernestrust, znana kiedyś jako Meble Rust projektuje i tworzy wnętrza kuchenne, garderoby, meble na wymiar odznaczające się nowoczesnym designem, niezwykłą elegancją i wysoką jakością. Przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła wyznacza trendy na rynku polskim i za granicą. Jej kuchnie można spotkać w domach na całym świecie. To dzisiaj idealny partner zarówno w zakresie obsługi wyjątkowych indywidualnych projektów, jak i projektów komercyjnych. Firma Rust to zespół ponad 30 designerów, doświadczeni managerowie i nowoczesny dział technologii. To oni opracowują rozwiązania tworząc najważniejsze miejsce dla nas wszystkich – dom.

Schody Lempa. To firma rodzinna zajmująca się produkcją schodów, głównie z drewna. Ponad pół wieku tradycji pozwoliło dostosować ofertę marki do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki nowoczesnemu zapleczu i wykwalifikowanej kadrze łączy tradycję z nowoczesnością. Schody Lempa to przede wszystkim gwarancja jakości i najwyższy poziom wykonania. W ofercie znajdują się schody drewniane standardowe, schody gięte, spiralne, schody w systemie bolcowym i policzkowym, schody faliste, dywanowe. Marka specjalizuje się w produkcji schodów pałacowych z elementami rzeźbionymi. Renomę marki potwierdza jej wielopokoleniowe doświadczenie, ciągły rozwój, certyfikowane drewno z własnego tartaku i precyzja montażu. Motto, które towarzyszy rzemieślnikom pracowni brzmi – dobre schody muszą posiadać dwie cechy. Po pierwsze musza być bezpieczne pod każdym względem, po drugie zachwycać wykonaniem!

La Baguette. To wyjątkowe miejsce na słodkiej mapie Krakowa. To wypieki tworzone z pasją, sercem i z pomysłem. Firma jest efektem spotkania dwóch osób – Justyny i Magdy, które w grudniu 2013 roku postanowiły podzielić się z innymi swoją miłością do pieczenia. Jako absolwentki Technologii Żywności i Żywienia Człowieka posiadają dużą wiedzę z zakresu przetwarzania i kontroli jakości żywności, doskonale zdają sobie sprawę z wagi, jaką w procesie produkcji odgrywa odpowiedni dobór najwyższej jakości surowców. Dlatego słodkości wychodzące spod ręki La Baguette tworzone są z naturalnych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i nie zawierają sztucznych barwników, aromatów ani ulepszaczy.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: