Nowe drzwi Raumplus w niestandardowym wymiarze

23 lipca 2020

Drzwi uchylne RPE to tegoroczna nowość w ofercie marki Raumplus. Model dopasować można do indywidualnych potrzeb. Przede wszystkim pod względem wysokości, która może wynosić nawet 3 metry.

Od starych kamienic po lofty – każdy, kto mieszka lub pracuje w pomieszczeniach z wysokimi sufitami, chce jak najlepiej wykorzystać potencjał, jaki niosą tego typu przestrzenie. Jednakże dostępne na rynku gotowe rozwiązania często nie są w stanie sprostać nietypowym wnętrzom.

Na przeciw tym ograniczeniom wychodzi Raumplus, którego systemy drzwi i regałów każdorazowo zamawia się na wymiar. Ponadto dają szerokie możliwości personalizacji także pod względem wykończenia. W ten sposób zaprojektowane zostały również najnowsze drzwi uchylne RPE z aluminiową ramą i parą zawiasów ukrytych w wieńcu szafy. Ten ważny detal sprawia, że są niemal niewidoczne w odróżnieniu od powszechnie używanych zawiasów przykręcanych za pomocą trzech śrub do ścianek szafy. Drzwi RPE produkuje się standardowo w rozmiarze 62 x 275 cm. Dodatkowo dostępne są również warianty w rozmiarze od 30 x 200 cm do maksymalnie 62 x 300 cm. Pozwala to na uzyskanie rozwiązań w kwestii planowania wnętrz, które nie są ograniczone standardowo dostępnymi rozmiarami drzwi.

Drzwi uchylne RPE

Nowość Raumplus to także odpowiedź na styl w jakim urządzane są współczesne wnętrza. Niezwykle modnymi i popularnymi rozwiązaniami są szafy-witryny. Przeszklone fronty, delikatne aluminiowe ramy i podświetlane regały podbijają kolejne pomieszczenia. Od garderoby, przez kuchnię po salon czy jadalnię, te eleganckie meble idealnie porządkują i eksponują różnego rodzaju rzeczy. Dlatego tak istotny jest wygląd samego mebla. Jeżeli do jego zamknięcia użyjemy drzwi RPE to najlepiej sięgnąć po wykończenie ramy w satynowej anodzie: czarnej, srebrnej lub ciemnym brązie. W profilu zagłębiony jest również wygodny uchwyt. Jeszcze więcej możliwości mamy pod wybory wypełnienia szafy. Oprócz szkła transparentnego dostępne są również różnego rodzaju przydymione lub lustrzane tafle.

Drzwi uchylne Raumplus RPE w ramie aluminiowej otwierają nowe możliwości. Jeśli chodzi o wystrój wnętrz o dużej powierzchni w sposób równie elegancki, co wszechstronny z niemiecką gwarancją jakości.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: