Nominacja Galerii Tetmajera 83 w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2019!

14 lutego 2020
Mamy świetną wiadomość! Nasza Galeria Tetmajera 83 została nominowana w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2019 i bierze udział w głosowaniu na najlepszą realizację 2019.
 
Chcemy Was prosić o pomoc w głosowaniu!
Wystarczy, że wejdziecie na stronę www.sztuka-architektury.pl i tam na głównej stronie pod działem Najnowsze artykuły znajduje się ramka do głosowania “Polska Architektura 2019 – głosowanie”, klikamy kategorię Obiekty Publiczne, rozwija się lista nominowanych, wybieramy Galerię Wnętrz w Krakowie. Atelier Loegler Architekci i klikamy Głosuj. Można głosować z tego samego IP raz dziennie 🙂 Macie czas do 29 lutego 2020 roku!
– link formularza to strona główna www.sztuka-architektury.pl
– instrukcja głosowania: https://sztuka-architektury.pl/article/13402/wystartowal-plebiscyt-polska-architektura-xxl-wybierz-najlepsza-realizacje-2019
Grupa Sztuka Architektury już po raz dwunasty zaprasza do wspólnego architektonicznego podsumowania 2019 roku. Celem Plebiscytu Polska Architektura XXL jest wyróżnienie najbardziej kreatywnych pracowni i projektów 2019 roku zrealizowanych w Polsce. Jego wyróżnikiem jest także fakt, że obejmuje swoim zasięgiem wszystkie dziedziny projektowania: kubaturę, wnętrze i krajobraz. Głosowanie internautów potrwa do 29 lutego 2020 r. Tradycyjnie już laureaci konkursu wybrani zostaną dwutorowo: będą wśród nich faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu oraz zwycięzcy wskazani przez profesjonalne jury, w skład którego wchodzą najwybitniejsze nazwiska w dziedzinie architektury!
Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: