Niezwykła wystawa wykładowców Uniwersytetu Pedagogicznego w Galerii Tetmajera 83

13 lutego 2020

Designerskie meble, ciekawe dodatki wnętrzarskie, funkcjonalne akcesoria do domu oraz produkty dla najmłodszych – to wszystko można zobaczyć na niezwykłej wystawie w Galerii Tetmajera 83. Prezentowana ekspozycja poświęcona jest wybranym realizacjom wykładowców kierunku Design z Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Wystawę można podziwiać do 13 marca 2020.

Ekspozycja przybliża proces projektowania tzn. drogę, jaką pokonuje produkt od zdefiniowania wyzwania przez opracowywanie koncepcji aż po realizację prototypu. Można na niej zobaczyć, w jaki sposób wyglądają praca i warsztat projektanta oraz jakie historie kryją się za powstawaniem prezentowanych obiektów. Opiekę kuratorską nad wystawą sprawują dr Monika Natkaniec-Papp (Instytut Grafiki i Wzornictwa) oraz dr Marcin Nowak (Katedra DESIGNU). Z kolei za oprawę graficzną odpowiedzialna była Katarzyna Cichecka.

Wystawę można obejrzeć do 13 marca 2020 r. w Galerii Tetmajera 83 w godzinach otwarcia tzn. poniedziałek – piątek w godz. 10.00 – 20.00, sobota oraz niedziela handlowa w godz. 10.00 – 18.00.

 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: