Miloo Home by Paprocki & Brzozowski

21 stycznia 2020

Świat mody i designu od lat się nie tylko wzajemnie się inspirują, ale także przenikają. Świetnie widać to na przykładzie współpracy jednego z najsłynniejszych duetów projektantów modowych oraz znanej marki wnętrzarskiej, efektem której są przepiękne kolekcje dodatków dekoracyjnych!

W 2018 roku została zapoczątkowana współpraca marki Miloo Home z najbardziej kreatywnym duetem projektantów Paprocki & Brzozowski. Zaowocowała ona niezwykłą linią tekstyliów i dekoracji w ramach kolekcji Amber Glamour. Wrażliwość i poczucie estetyki znalazły odzwierciedlenie w kompozycji zasłon, pledów, poduszek wykonanych ze szlachetnych tkanin oraz parawanów sygnowanych nazwiskami kreatorów mody. Nadruki zaprojektowane przez duet projektantów i naniesione na materiały nawiązują do natury, faktury kamienia. W pomieszczeniach prezentują się zjawiskowo. Najlepsze, szlachetne tkaniny, które zostały wykorzystane w tej linii pięknie oddają głębokie kolory i są niezwykle przyjemne w dotyku.

Szczególne miejsce zajmują również unikalne grafiki na szkle. Zjawiskowa linia Miloo Home by Paprocki & Brzozowski to rozwiązania, które wprowadzą szyk i elegancję do każdego wnętrza.

 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: