Marka Halupczok laureatem Opolskiej Marki

15 kwietnia 2019

Marrone to jedna z najnowszych kolekcji kuchennych marki Halupczok. Z przyjemnością informujemy, iż właśnie Marrone została laureatką prestiżowego konkursu Opolska Marka, zorganizowanego przez Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urzędu Marszałka Województwa Opolskiego.

Ideą konkursu Opolska Marka jest prezentacja najlepszych produktów, usług, innowacji oraz firm w województwie opolskim. Na szesnastą edycję Opolskiej Marki wpłynęła rekordowa liczba 63 zgłoszeń w kategoriach: usługa, przedsiębiorstwo promujące region, produkt roku, CSR- przedsiębiorstwo dla regionu i produkt spożywczy. W kategorii ” Produkt Roku 2018″, w grupie Przedsiębiorstwa średnie i duże, konkursowe Jury doceniło aranżację Marrone za innowacyjność rozwiązań i jej unikalny, urzekający projekt.

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się w dniu 3 kwietnia 2019 roku w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera, statuetkę osobiście odebrał założyciel i właściciel, nieprzerwanie wyznaczający biznesowe kierunki, w jakich firma podąża – Adrian Halupczok. Wieczór uświetnił koncert Stanisława Sojki wraz z muzycznym trio. To już trzecia taka statuetka dla firmy Halupczok w dorobku jej 15- letniej historii (Opolska Marka 2014 dla kuchni Bristol, Opolska Marka 2015 dla kuchni Roma), a drugie tegoroczne wyróżnienie dla kolekcji Marrone. W marcu br. podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich Meble Polska 2019 otrzymała ona Złoty Medal z rąk ekspertów rynku wnętrzarskiego zasiadających w kapitule konkursu.

Firma Halupczok specjalizuje się w produkcji spersonalizowanych, luksusowych mebli kuchennych, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Posiada 15 – letnie doświadczenie na polskim rynku meblarskim, zajmując czołowe miejsce wśród liderów branży wnętrzarskiej. Siedziba firmy wraz z nowoczesną fabryką zlokalizowana jest na Opolszczyźnie, w Krzyżowej Dolinie, w regionie o silnych, wielowiekowych tradycjach stolarskich. Zaawansowana technologia produkcji przy wykorzystaniu innowacyjnych, autorskich rozwiązań oraz materiałów, pozwala na tworzenie wysublimowanych projektów wykraczających poza ramy dnia dzisiejszego. Kolekcje kuchenne marki Halupczok, które wielokrotnie nagradzane były za ich innowacyjność, funkcjonalność i unikalny design, zobaczyć można w 11 salonach firmowych w całym kraju.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: