Lampy Hudson Valley Lighting Group w Miloo Home

16 lipca 2020

Olśniewająca kolekcja lamp amerykańskiej marki dostępna jest w salonie Miloo Home w naszej Galerii. Mowa tutaj o Hudson Valley Lighting Group.

Warto zaznaczyć, że grupa Hudson Valley Lighting składa się z czterech uznanych w branży oświetlenia marek: Hudson Valley Lighting, Mitzi, Troy Lighting i Corbett Lighting. Marki te łączą wspólne zasady. Mowa o dążeniu do doskonałości, kulturze opartej na designie, dbałości o wpływ na otaczające nas środowisko oraz zaangażowaniu w jak najwyższą jakość.

Hudson Valley Lighting

Obejmując różnorodną gamę stylów, produkty Hudson Valley Lighting są jednocześnie klasycznie „cool” i wyprzedzają trendy. Ponadto podstawową ideą marki jest natychmiast widoczne poczucie solidnej jakości.

Mitzi by Hudson Valley Lighting

Mitzi łączy klasykę ze współczesnością, nie tracąc przy tym jakości. Ponadto każda lampa uosabia formę i funkcję w doskonałej harmonii, łącząc prostolinijność z większą kreatywnością. To wysoki design w zasięgu ręki.

Troy Lighting

Troy tworzą eklektyczną linię rzemieślniczych lamp, które są zarówno wyrafinowane, jak i przyjemne w odbiorze. Czerpią z szerokiej gamy wpływów różnych kultur. Ponadto używają intrygujących i wszechstronnych materiałów. Elementy Troy wywołują na odbiorcach pozytywne emocje i robią wrażenie.

Corbett Lighting

Z kolei Corbett szczyci się unikalnymi produktami. Oszałamiające wzory, bogate materiały i ręczne techniki wykończenia są znakami rozpoznawczymi marki Corbett. Tworzą oświetlenie, które jest w centrum uwagi każdej przestrzeni.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: