Konkurs Wizja Wypoczynku

16 kwietnia 2019

Galeria Tetmajera 83 Sztuka Wnętrz oraz Dobroteka Meble i Wnętrza jako organizator wykonawczy zachęcają do udziału w konkursie WIZJA WYPOCZYNKU.

Konkurs, po raz 12. organizowany przez Fundację Piotra Klera skierowany jest do projektantów i studentów kierunków projektowych.

I etap to etap nadsyłania prac projektowych. Spośród nadesłanych projektów jury konkursowe, w składzie: Piotr Kler (Fundacja Piotra Klera), arch. Romuald Loegler (Atelier Loegler Architekci sp. z o.o.), arch. Ewa Kuryłowicz (Kuryłowicz&Associates), arch. Witold Szymanik (WSC),  Ewa Gołębiewska (Zamek Cieszyn), Magdalena Kiełkiewicz (Colorofon), Katarzyna Pełka – Bura (Wzorro Design) wybierze zwycięzców etapu. Poza nagrodami rzeczowymi laureaci otrzymają możliwość udziału w tygodniowych warsztatach projektowych.

II etap konkursu to warsztaty projektowe Dobry Tydzień Projektanta. Laureaci Wizji Wypoczynku przez tydzień będą współpracowali z lokalnymi producentami mebli a efektem tej współpracy będą projekty oraz prototypy mebli. Powstałe podczas warsztatów projekty i prototypy zostaną poddane ocenie Jury konkursowego. W tym etapie nagrody są w formie pieniężnej – pierwsza nagroda to kwota 10.000 zł. dla zespołu, pozostałe – po 2.000 zł dla zespołu. Wyniki tej rywalizacji poznamy w listopadzie 2019r.

Efekty pracy uczestników warsztatów z producentami mebli będzie można zobaczyć już we wrześniu, na roboczej wystawie w Dobrotece w Dobrodzieniu (www.dobroteka.pl) a pod koniec roku w galerii wnętrz Tetmajera 83 Sztuka Wnętrz w Krakowie.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: