Kolekcja FRESA w stylu Hamptons

7 października 2020

Styl hamptons we wnętrzach zyskał popularność na całym świecie. Wyróżniają go klasa, elegancja oraz przytulna atmosfera. Styl ten to także dbałość o elementy stałe wnętrza m.in. drzwi. Idealną propozycją będzie kolekcja FRESA od marki INTERDOOR.

Elegancja połączona z bogactwem, a do tego neutralna kolorystyka nawiązująca do nadmorskich plaż – to cechy modnego stylu Hamptons. Przywodzi on na myśl amerykańskie rezydencje na Long Island, stąd też jego nazwa. Wnętrze utrzymane w tym stylu wyróżnia atmosfera nadmorskiego, luksusowego kurortu. Domy w tej stylistyce zachwycają. Ponadto stały się inspiracją dla projektantów czy architektów wnętrz. Hamptons to połączenie elegancji z wygodą. 

Wnętrza w stylu hamptons wyróżniają się stonowaną kolorystyką, w szczególności półmatowa lub matowa biel, błękit, a także szarości. Pomieszczenia są przestronne i jasne. Ponadto dominuje naturalne drewno, które pojawia się zarówno na podłodze i meblach, jak i na drzwiach czy boazeriach. W styl hamptons świetnie wpisują się drzwi FRESA marki INTERDOOR. Łączą w sobie nowoczesność z klasyką. 

Do produkcji drzwi FRESA wykorzystano wysokiej jakości szlachetne drewno. Każdy model wykonany jest ręcznie z dbałością o najmniejszy detal. Ponadto w każdych drzwiach z tej serii znajdują się stylizowane opaski maskujące oraz korony, które idealnie dopełniają całość. 

W kolekcji FRESA znajdziemy aż pięć modeli, które różni układ stylizowanych ramek. Istnieje także możliwość wybrania modelu z przeszkleniami. Standardowym elementem wyposażenia są stylizowane opaski maskujące z frezami. Ponadto ten model drzwi można zamówić w wersji wysokiej, aż do 3 metrów. Drzwi dostępne są w opcji bezprzylgowej jak również na ościeżnicy odwrotnej tzw. odwrotna przylga. Istnieje także możliwość wykonania stylizowanej zabudowy ściany, przeniesiemy wtedy wzór z drzwi na ściany.

Kolekcja FRESA dostępna jest w salonie new HOME design w naszej Galerii. 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: