Kolekcja Baltic (Kler)

12 maja 2023

Kolekcja mebli ogrodowych Baltic z oferty marki Kler zachwyca swoją uniwersalnością. Ponadto do jej stworzenia użyto wyjątkowego drewna – pięknej i jasnej robinii, odpornej na zmienne warunki pogodowe.

W kolekcji znajdziemy stoły, stoliki i meble do siedzenia. Ich naturalną urodę podkreśla wykończenie olejowaniem. Dodatkowo oparcia i siedziska krzeseł wyłożono poduszkami w tkaninie.

Warto podkreślić, że krzesła z oparciami o średniej wysokości oraz dwuosobowa sofa wyróżniają się płaskimi, wygodnymi podłokietnikami. Ponadto stoły w kolekcji nie rozkładają się. Do wyboru mamy stół prostokątny o dł. 2,3 m oraz kwadratowy o dł. 1,08 m. Dodatkowo możemy zdecydować się na niższy stolik prostokątny o dł. 1,2 m, jego blat może być wykonany albo z drewna albo termoutwardzalnej płyty HPL.

Użyte w kolekcji Baltic materiały i wykończenia odpowiadają na współczesną potrzebę komfortu. Poduszki z pianki Calipore wysychają niemal natychmiast po zamoczeniu. Ponadto pokrywa je słynna tkanina Sunbrella z włókien akrylowych. Jest ona niezawodna tzn. oddychająca, odporna na wodę, plamy i pleśń oraz przez długie lata zachowuje niezmienione kolory.

 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: