Hit lata – huśtawki od Miloo Home

1 marca 2021

Huśtawki ogrodowe to połączenie nowoczesnego designu z estetyczną, ponadczasową elegancją. To także wytrzymały i niezwykle estetyczny dodatek na taras czy do ogrodu. Materiały, z których wykonuje się huśtawki Miloo Home, są niezwykle wytrzymałe i zapewniają wygodę na wiele lat. Fotele wiszące typu COCOON pozwolą zatopić się w marzeniach, zrelaksować i cieszyć promieniami słońca.

W ofercie Miloo Home znajdziemy oprócz modelu COCOON (kolor beżowy lub biały), także wersję COCOON DE LUX (kolor czarny lub biały). Huśtawka ogrodowa to odpowiedź na światowe trendy i niekwestionowany bestseller.

Fotel w formie huśtawki z funkcją bujania, cechuje przepiękne, estetyczne wykończenie. Siedzisko huśtawki COCOON wykonano z ekorattanu, czyli wzmocnionego włókna polietylenowego o dużej gęstości. Wyróżnia je świetna odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy promieniowanie UV. Dodatkowo ekorattan (technorattan) jest wodoodporny, w efekcie kokon można łatwo czyścić i konserwować. Stalowa konstrukcja z szeroką podstawą zapewnia stabilność. Szeroka poduszka z przeszyciami jest także wodoodporna i łatwa w utrzymaniu czystości. Z kolei w przypadku serii De Luxe stabilna podstawa i ramię zostały wykonane ze stali, natomiast pleciona czasza to wykorzystanie ekorattanu.

Huśtawka COCOON z ofert marki Miloo Home wzbogaci wizualnie ogród, taras, jak i pomieszczenia zamknięte. To zdecydowanie kwintesencja letniego relaksu w nowej odsłonie. Salon Miloo Home znajduje się na poziomie “O” w naszej Galerii.

 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: