Eleganckie meble ogrodowe w salonie KLER

18 czerwca 2020

Eleganckie i komfortowe meble na taras, werandę, nad basen lub do ogrodu znajdziecie teraz w salonie KLER w naszej Galerii. 

Kolekcja Nourd marki Rondo

Kolekcja Nourd to wariacja na temat skandynawskiego designu lat sześćdziesiątych. Stonowane kolory tapicerki oraz naturalne materiały nasuwają skojarzenia ze skalistym wybrzeżem norweskich fiordów. Dzięki modułowej konstrukcji mebla można złożyć zestaw mebli odpowiadający przestrzeni.  Z kolei uniwersalne wzornictwo pozwoli wkomponować zestaw w każdy taras czy ogród. W kolekcji znajdziemy szezlong, kanapę trzyosobową, narożnik, stolik i poduszki.

Produkty z tej kolekcji wykonano z drewna z robinii akacjowej. Dodatkowo zaimpregnowane są środkiem na bazie oleju i wosku, który chroni i pielęgnuje drewno oraz podkreśla piękną strukturę usłojenia drewna. Drewno Robinii odznacza się wyjątkową odpornością na zmienne warunki pogodowe. Ponadto warto zaznaczyć, że jest lekkie, ale równocześnie twarde i odporne na gnicie.  Zaś tapicerka mebli wykonana została ze słynnej tkaniny Sunbrella z włókien akrylowych (100% akryl). Niezwodna, oddychająca, odporna na wodę, promienie UV, na pleśń i plamy, a dodatkowo przez długie lata zachowuje niezmienione kolory. Używa się jej na rynku marynistycznym, przy produkcji luksusowych jachtów czy łodzi. Wypełnienie – szybkoschnąca pianka Callipore. Meble tapicerowane utrzymane są w kolorze szarym (natte charcoal 10063).  Z kolei dekoracyjne poduszki  występują w kolorze jasnoszarym (natte grey chine 10022), wypełnienie – kulki silikonowe.

Szezlong  o wymiarze 83×166 cm składa się z dwóch elementów, a kanapa o wymiarze 249×83 cm z trzech. Zaś narożnik ogrodowy ma wymiar 249x332x166 cm i złożony jest z siedmiu elementów. Wszystkie składowe dostawia się do siebie i łączy za pomocą specjalnego paska z rzepem. Dzięki temu, że każdy element stanowi osobny mebel, można je dowolnie rozstawiać i zmieniać ich ustawienie. Warto podkreślić, że elegancki, kwadratowy stolik kawowy Nour idealnie pasuje stylistycznie do wyżej wymienionych mebli tapicerowanych.

Kolekcja Bouhus marki Rondo

W salonie KLER w naszej Galerii można kupić jeszcze produkty z kolekcji Bouhus. To fuzja stylu skandynawskiego lat sześćdziesiątych z nowoczesnością. Eleganckie połączenie użytych materiałów sprawia, że meble nie tylko pięknie wyglądają, ale również są niezwykle wygodne i trwałe, co pozwoli cieszyć się nimi przez długie lata.

W skład kolekcji Bouhus wchodzi:  niezwykle piękny, nierozkładany, duży stół ogrodowy oraz eleganckie i wygodne fotele ogrodowe. Produkty wykonane są z robinii akacjowej. Dodatkowo zaimpregnowano je środkiem na bazie oleju i wosku, który chroni i pielęgnuje drewno oraz podkreśla piękną strukturę usłojenia drewna. Bardzo zgrabny stół zachwyca precyzyjnym wykończeniem drewnianych elementów – zaokrąglone narożniki, wyoblone krawędzie. Z kolei tapicerka foteli wykonana jest ze słynnej tkaniny Sunbrella z włókien akrylowych (100% akryl). Niezawodna, oddychająca, odporna na wodę, promienie UV, na pleśń i plamy, przez długie lata zachowuje niezmienione kolory. Używa się jej na rynku marynistycznym, przy produkcji luksusowych jachtów czy łodzi. Wypełnienie stanowi szybkoschnąca pianka Callipore.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: