Dzień otwarty w Apartamencie Wzorcowym

12 marca 2019

Dzień Otwarty w Apartamencie Wzorcowym marki KLER w Galerii Tetmajera 83 w Krakowie.

Krok w przyszłość w dziedzinie ekspozycji aranżacji wnętrza.

Idea
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom w sztuce projektowania wnętrz, marka KLER przygotowała Apartament Wzorcowy. Został on stworzony z myślą o przyszłych Klientach i architektach poszukujących inspiracji w codziennej pracy. Wizyta w tym miejscu, pozwoli przekuć wyobrażenia o wymarzonym wnętrzu, w realną wizję przestrzeni, a Klientom na etapie podejmowania decyzji, ułatwi dokonanie właściwych wyborów.

Inspiracje
W Apartamencie Wzorcowym, zastosowano nową, ponadczasową stylistykę aranżacji, opartą na najnowszych, światowych nowinkach w projektowaniu wnętrza, ze szczególnym uwzględnieniem mediolańskich trendów i wybranych realizacji w Los Angeles, San Francisco czy w Paryżu. Zastosowane rozwiązania będą inspiracją w aranżacji wnętrz prywatnych domów i rezydencji, jak również butikowych hoteli, stref wypoczynkowych biurowców czy jachtów.

Wzornicze elementy
Wzorniczą cechą charakterystyczną Apartamentu, są elementy dekoracyjne na ścianach w postaci eleganckich, metalowych ażurów ściennych z zaprojektowanymi wewnątrz lustrami i grafikami autorstwa Moniki Grzesik-Jezierskiej, stylistki marki KLER. Wśród nietypowych rozwiązań, znajdą Państwo efektowne obicia ścian i kolumn wnętrza, przy tworzeniu których wykorzystano parkiet z naturalnego drewna. Perfekcyjne połączenie dodatków dekoracyjnych, od ażurów, lamp, kinkietów, grafik, dekorów na ścianach, przez drobną dekorację, ręcznie robione lustro, po dywan zaprojektowany specjalnie do tego wnętrza przez producenta marki ITC, tworzą harmonijną kompozycję wnętrza Apartamentu Wzorcowego.

W części sypialnianej, na pierwszym planie prezentuje się łóżko z oryginalnym zagłówkiem spełniającym równocześnie funkcję dekoracyjną ściany. To autorski projekt Norberta Maleski – artysty rzemieślnika – współzałożyciela prototypowni Atelier KLER, wybitnego znawcy naturalnej skóry i tapicerskiego rękodzieła. To przykład realizacji projektu „szytego na miarę”, z wykorzystaniem szlachetnych tkanin i technologii tapicerskiej, który otwiera nieograniczone możliwości w projektowaniu wnętrza dla indywidualnego Klienta.

Garderoba, to z kolei przykład pomysłowego rozwiązania dla niewielkiej przestrzeni w zgodzie z nowoczesnymi trendami dekoracji wnętrz marki Alf Da Fre, adaptującymi elementy pokoju gościnnego takie jak, stojące dekory czy kinkiety. Jednym z najciekawszych elementów części salonowej Apartamentu, a jednocześnie nowym rozwiązaniem dekoracyjnym, są wiszące lampy i żyrandole – unikatowe dzieła biżuteryjne. W przypadku lamp stojących, można w nich rozpoznać oryginalne wzornictwo inspirowane japońską sztuką origami. W salonie odnajdą Państwo ekspozycję wypoczynkowych mebli KLER z kolekcji La Traviatta.

W jadalni, uwagę przykuwa masywny obrotowy stół i kolekcja mebli skrzyniowych na wysoki połysk, wpisująca się w ponadczasową klasykę mediolańskich trendów, pomysłowo przełamaną nowoczesnym designem. W gabinecie zaskoczą Państwa połączenia kolorów: granatowego ze złotym i ich wyciszający, kojący wpływ, tak ważny w czasie twórczej pracy. To strefa przyjazna do pracy architekta z klientem, wyposażona w niezbędne multimedia.

Do zaprojektowania Apartamentu wykorzystano szereg szlachetnych materiałów takich jak kamień i naturalne drewno. Wyjątkowości tej aranżacji, nadaje biżuteryjne wzornictwo lamp, ręcznie robione, niepowtarzalne dekory, i takie detale jak meble Alf Uno, pokryte politurą z siedmiu warstw lakieru, w technologii opracowanej przez włoską markę. Nie do podrobienia!

Odsłonimy przed Państwem nowe możliwości produktów, mebli i elementów wnętrza powstających m.in. w prototypowni marki KLER. Dostarczymy Państwu inspiracji w realizowaniu najbardziej wymagających projektów aranżacji wnętrza. A artyści rzemieślnicy, związani z marką KLER dołożą wszelkich starań, by projekty niemożliwe stały się rzeczywistością i wyróżniły każde wnętrze, indywidualnym, niepowtarzalnym charakterem.

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym, dn. 14 marca br., w godz. 10:00 – 20:00.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: