Drzwi TOWER na wzór HAMPTONS

30 października 2020

Przy urządzaniu mieszkania warto pamiętać o doborze odpowiednich drzwi wejściowych. Dla wszystkich miłośników klasycznych i eleganckich zdobień, marka INTER DOOR przygotowała wyjątkową propozycję. Mowa tutaj o drzwiach TOWER na wzór HAMPTONS.

Stylizowane drzwi TOWER przywodzą na myśl zarówno przedwojenne kamienice, a także amerykańskie rezydencje na Long Island. 

Antywłamaniowe drzwi wejściowe TOWER na wzór HAMPTONS występują w 27 okleinach z kolekcji DI MODA oraz wielu kolorach RAL i NCS. Ponadto wybrany wzór z drzwi można przenieść także na ścianie, dzięki specjalnie stylizowanej zabudowie. W przypadku wyboru klasycznej stylistyki, drzwi można wyposażyć w stylizowane opaski maskujące oraz korony. Z kolei antywłamaniowe drzwi TOWER mogą być dwukolorowe (dwa różne kolory z obu stron). Ponadto mogą mieć dwa różne wzory z obu stron. Model ten występuje w 64 różnych okleinach oraz setkach kolorów z palety RAL i NCS. Można wykonać także drzwi w okleinie spoza oferty. Nie zabrakło możliwości wyposażenia drzwi w złote czy srebrne okucia, elektrozaczep, kontraktron czy inną kontrolę dostępu np. czytnik kart. 

Ten model drzwi wejściowych TOWER na wzór HAMPTONS jest bardzo bezpieczny. Ma wszystkie zalety TOWER. Posiada klasę RC 2 odporności na włamanie. Ponadto chronią przed hałasem. W końcu ich izolacyjność akustyczna jest na poziomie Rw= 39 dB na ościeżnicy MDF. Dodatkowo są one trwałe (5. klasa trwałości mechanicznej). 

Dodatkowo drzwi TOWER mogą być bardzo wysokie, nawet do 3 metrów. Warto podkreślić, że mogą być zarówno bardzo wąskie, jak i bardzo szerokie (od 0,6 do 1,1 m). To jednak nie koniec! Klient może wybrać także poszerzone panele boczne lub górne, dzięki temu powiększy drzwi optycznie. Te poszerzone panele mogą być wykonane również z materiału trudnopalnego i ozdobione metalowymi wstawkami. 

Drzwi TOWER od INTER DOOR można zakupić w salonie new HOME design w naszej Galerii.

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: