Dodaj blasku swoim wnętrzom z Miloo Home – promocja

28 października 2020

Warto sprawić, aby nasze wnętrza nabrały niepowtarzalnego charakteru. W salonie Miloo Home w naszej Galerii można skorzystać z rabatu 20% na lampy i lustra!

W ofercie Miloo Home można znaleźć oryginalne i eleganckie lampy wiszące w bardzo wielu różnych odsłonach. Dzięki takiej różnorodności można nie tylko wybrać model odpowiedni do stylu wnętrza, ale również stworzyć ciekawą aranżację. Marka proponuje ciekawe designerskie oświetlenie wiszące, które może stać się wyraźnym akcentem dekoracyjnym. Do wyboru są lampy z jedną żarówką lub z kilkoma, wykonane z metalu, szkła i innych ciekawych materiałów. Ponadto nie zabrakło modeli w stylu glamour z kryształami. Dodatkowo w ofercie znajdziemy lampy z czarnego modelu w loftowym stylu oraz z przezroczystym szklanym kloszem. Miloo Home oferuje także lampy stołowe oraz podłogowe.

 

W ofercie nie zabrakło ciekawych luster, które idealnie sprawdzą się w przedpokoju, łazience, garderobie, sypialni czy salonie. W salonie Miloo Home można kupić zarówno w cienkiej ramie, jak i dużej lub dekoracyjnej. Możliwości jest bardzo wiele. Na szczególną uwagę zasługują lustra dekoracyjne, które oprócz swojej podstawowej funkcji, pełnią rolę modnego dodatku do wnętrz. Modele z dużymi i szerokimi ramami świetnie sprawdzą się we wnętrzach eleganckich. Ponadto w Miloo Home znajdziemy lustra w złotych ramach, prostokątne, owalne i okrągłe. Dodatkowo można postawić na designerskie rozwiązania, czyli na lustra w nietypowych kształtach. Z kolei do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim czy industrialnym pasują modele w delikatnych, wąskich ramach. Przy wyborze lustra warto brać pod uwagę jego rozmiar, a także wygląd. Wnętrze powinno być spójne, a wszystkie elementy w nim dobrze dobrane.

Promocja w salonie Miloo Home obowiązuje do 7 listopada.

 

 

Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: