Diamentowy sukces kolekcji ARIANA marki Halupczok

17 stycznia 2020

Jubileuszowa kolekcja mebli kuchennych marki Halupczok – kuchnia Ariana została laureatką konkursu Diament Meblarstwa, w kategorii “Strefa kuchenna. Meble. Klasa premium”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę branżowego miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A. 

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Konkursowe Jury, składające się z profesjonalistów związanych z branżą m.in. architektów, projektantów wnętrz, designerów, naukowców, ekspertów branżowych i technologów produkcji, doceniło unikalne piękno Ariany wraz z autorskim projektem jej meblowego frontu.

Ariana to premiera 2019, postała w hołdzie jubileuszowi 15-lecia funkcjonowania marki Halupczok na polskim rynku meblarskim. Jej wyraziste zestawienie matu z połyskiem, fazowanego szkła i połyskującego lakieru, zabierają w stylistyczną podróż po odległych krańcach globu. Dominująca kolorystyka to barwa cennego kruszcu wraz z głęboką czernią. Ariana to przejaw kompilacji designu z technologią, pod fasadą autorskich frontów meblowych ulokowano zaawansowane technologicznie rozwiązania.
Marka Halupczok już po raz drugi została nagrodzona laurem “Diament Meblarstwa”. W roku 2018 kolekcja Valentia otrzymała go po raz pierwszy. Gratulujemy i jesteśmy dumni! Oczywiście showroom marki Halupczok znajdziecie w naszej Galerii! 🙂
Znajdz nas na:
Godziny otwarcia: